Ilosvai Varga István (1895-1978): Vihar készülőben, 1930. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria bírálati raglappall és régebbi BÁV címkével. Fa keretben. 50x40,5 cm