Faragó Miklós (1947-): Classicum. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán au... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Farago-Miklos-1947-Classicum-Olaj-farost-Jelzett-Hatoldalan-autograf-felirattal-Fa-ker~II2480127
2480127
10177
36
50000
Beschreibung: Faragó Miklós (1947-): Classicum. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 100x50 cm
: pelikán_kristóf