Emőd Aurél (1897-1958): Olasz tengerpart. Akvarell, , papír, jelzés né... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Emod-Aurel-1897-1958-Olasz-tengerpart-Akvarell-papir-jelzes-nelkul-Uvegezett-seru~II2474755
2474755
10014
36
140000
Rufpreis:
140 000 HUF 378,38 EUR , 411,76 USD
Beschreibung: Emőd Aurél (1897-1958): Olasz tengerpart. Akvarell, , papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült fa keretben, 27×36 cm
: pelikán_kristóf