Deim Pál (1932-2016): Ködre vetülő árnyék. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 40×60 cm. / Acrylic on canvas, signed. With autograph lines on the reverse. Framed.