Bán Béla (1909-1972): Metamorfózis, 1962. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 78×58 cm / Béla Bán (1909-1972): Metamorphosis. Oil on paper, signed. Framed, 78×58 cm