Kyoto. Issued by Kyoto Exhibitors' Association to the Japan-British Exhibition. Kyoto, 1910, Kyoto Exhibitors' Association, 7 sztl. lev.+54+15 p. + 7 (kétoldalas színes fametszetek) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói fűzött aranyozott selyemkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.