Bécsy Márton-Prilisauer Adolf: A Kaposvári M. Kir. Állami Főgimnázium Története. 1806-1895. Kaposvár, 1896, Hagelman Károly, 328+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.