Juwelen

Zahl der Lose: 20

19000.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
19001.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Antik ezüst (Ag) gyertyatartó párban. Bécs, 1861. Jelzett, mesterjegyes (CSS) Ifj. Christian Sander. Össz nettó 452 g. / Antique silver candlestick pair. Vienna, 1861. Hallmarked, CSS golsmith mark. 26 cm
19002.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Antik ezüst (Ag) olajos, ecetes asztali kínáló. Bécs, XIX. sz. közepe. Jelzett, mesterjegyes. / Antique silver table vinegar and oil set. Hallmarked, with makers mark. 28,5 cm, 227 g
19003.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet.12 személyes, sok részes. komplett, díszdobozzal, üvegbetétes fűszertartókkal. Dianás, XIX. sz. vége, magyar. Megviselt díszdoboz. Összesen nettó 4931 g + kések, ezüst nyelű tálaló eszközök.
19004.

Rufpreis:
800 000 HUF
2 162,16
2 352,94
Antik ezüst (Ag) mustáros asztali kínáló üveg nélkül. Bécs, XIX. sz. közepe. Deformációkkal, jelzéssel. / Antique silver table mustard plate. d: 10, m: 9 cm, 142 g
19005.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
19006.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
19007.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag) füles kínáló tálak / kosarak párban. Jelzett, JR mesterjeggyel. XIX. sz, vége Össz: 521 g
19008.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Jaccottet 14K dupla fedeles arany zsebóra. jelzett. Tisztitásra szoruló de jó állapotban. 84,6 g, d: 50 mm / Jaccottet 14C gold pocket watch. Works well. 84,6 g
19009.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Arany (Au) 14 K Remontoir dupla aranyfedeles 16 köves zsebóra másodpercmutatóval. Vadász tematikájú díszítéssel, működő állapotban, jelzett d: 52mm, bruttó: 89,84g
19010.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Arany (Au) 14K Doxa kézi felhúzós férfi karóra eredeti koronával, hibátlan számlappal, szép, nem hordott, működő állapotban, jelzett. 34 mm, bruttó: 24,3 g
19011.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF