Antik ezüst (Ag) gyertyatartó párban. Bécs, 1861. Jelzett, mesterjegye... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/35/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Juwelen~15099/Antik-ezust-Ag-gyertyatarto-parban-Becs-1861-Jelzett-mesterjegyes-CSS-Ifj-Christian-San~II2341095
2341095
19002
35
160000
Jewellery
Rufpreis:
160 000 HUF 432,43 EUR , 470,59 USD
Beschreibung: Antik ezüst (Ag) gyertyatartó párban. Bécs, 1861. Jelzett, mesterjegyes (CSS) Ifj. Christian Sander. Össz nettó 452 g. / Antique silver candlestick pair. Vienna, 1861. Hallmarked, CSS golsmith mark. 26 cm
: karap_norbert