Spányik Kornél (1858-1943), 2 db mű: Időskori önarckép, 1935 és felesége húgának portréja. Szén, papír. Önarckép jelzett. Üvegezett, kissé sérült, javított keretben. 21×15,5 és 19,5x14 cm