Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Kossuth Lajos és a 13 aradi vértanú apoteózisa. Olaj, vászon, dublírozva. Reprezentatív fa keretben. 106x70 cm