Moldován István (1911-2000): Erdélyi táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben. 60×80 cm / István Moldován (1911-2000): Transylvanian landscape. Oil on canvas, signed. Framed. 60×80 cm