Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 240

Norbert Goeneutte (1854-1894): Társasjátékkal játszó hölgyek. Rézkarc, hidegtű, papír, jelzett. 16×20 cm / Norbert Goeneutte (1854-1894): Playing ladies. Etching and drypoint on paper, signed. 16x20 cm
10207.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Rippl-Rónai József (1861-1927): Ülő akt (Fürdés előtt), 2012-es lehúzás. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Számozott (2/15). Jobb alsó sarkában Rippl-Rónai rézkarca 1912-2012 szárazpecséttel. Hátoldalán Zsákovics Ferenc művészettörténész igazolásával, mely szerint 2012-ben, a rézkarc születésének 100. évfordulóján készült a nyomólemezről 20 számozott példány 1/15-15/15 és 1/V és 5/V. jelöléssel. 31,5x24,5 cm / Etching on paper. Numbered (2/15). Not signed print from 2012 when the original print was 100 year old, with the attest by art historian Ferenc Zsákovics on the reverse.
10208.

Rippl-Rónai József (1861-1927): Ülő akt (Fürdés előtt), 2012-es lehúzás. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Számozott (2/15). Jobb alsó sarkában "Rippl-Rónai rézkarca 1912-2012" szárazpecséttel. Hátoldalán Zsákovics Ferenc művészettörténész igazolásával, mely szerint 2012-ben, a rézkarc születésének 100. évfordulóján készült a nyomólemezről 20 számozott példány 1/15-15/15 és 1/V és 5/V. jelöléssel. 31,5x24,5 cm / Etching on paper. Numbered (2/15). Not signed print from 2012 when the original print was 100 year old, with the attest by art historian Ferenc Zsákovics on the reverse.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965):.Afrikai lány. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fa keretben, 95×59 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965):.African girl. Oil on canvas. Signed. Framed. 95×59 cm
10209.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Emőd Aurél (1897-1958): Hölgy portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 23,5×31,5 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass
10210.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
10211.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Klie Zoltán (1897-1992): Táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra fent (Klie). Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, lánya Klie Anna Mária (1931-2013) aláírásával. Üvegezett fa keretben, 16x24 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Landscape. Watercolour on paper. Signed. With artists estate stamp and his daughters signature Anna Mária Klie (1931-2013) on the reverse. Framed with glass, 16x24 cm
10212.

Klie Zoltán (1897-1992): Táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra fent (Klie). Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, lánya Klie Anna Mária (1931-2013) aláírásával. Üvegezett fa keretben, 16x24 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Landscape. Watercolour on paper. Signed. With artist's estate stamp and his daughter's signature Anna Mária Klie (1931-2013) on the reverse. Framed with glass, 16x24 cm

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Bernáth Aurél (1895-1982): Alvó kutya. Tus, toll, papír. Jelezve jobbra lent. Oeuvre kat. szám: 1953/41. Üvegezett fa keretben. 29x21,5 cm / Inkj on paper, signed, oeuvre cat. no. 1953/41. Framed with glass.
10213.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Barta Mária (1897-1969): Tulipános art deco hölgy, 1929 körül. Olaj, vászon, jelzett (ligatúrás). restaurált. Fa keretben. 80x59,5 cm / Oil on canvas, signed. restored, framed.
10214.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
23
Hincz Gyula (1904-1986): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány 0/I. számozással. Üvegezett fa keretben, 29×38 cm. / Etching on paper, signed.
10215.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
11
10216.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
Molnár C. Pál (1894-1981): Hölgy az ablakban. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 27x19 cm. / Pál Molnár C. (1894-1981): Woman in the window. Woodcut on paper, signed. Framed with glass. 27x19 cm
10217.

Rufpreis:
8 000 HUF
32
10218.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF