Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965):.Afrikai lány. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fa keretben, 95×59 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965):.African girl. Oil on canvas. Signed. Framed. 95×59 cm