Gorka Lívia (1925-2011): Türkiz-sárga madaras váza, festett mázas kerá... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/34/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Keramiken~14255/Gorka-Livia-1925-2011-Turkiz-sarga-madaras-vaza-festett-mazas-keramia-jelzett-aljan-res~II2249112
2249112
11020
34
40000
Ceramics
Beschreibung: Gorka Lívia (1925-2011): Türkiz-sárga madaras váza, festett mázas kerámia, jelzett, alján restaurált, m: 27 cm
: scanner