Keramiken

Zahl der Lose: 14

Gorka Géza (1895-1971) szürke tónusos mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm, d: 10 cm
11015.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Gorka Géza (1894-1971): Sárga-zöld tálka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett (GNV Gorka Hungary), hibátlan, d. 15,5 cm. m: 7 cm
11016.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Gorka Géza (1895-1971): Zöld fekete mintás váza. Kézzel festett, repesztett mázas cserép, jelzett (Losonc), apró máz hibákkal, m:10 cm, d: 14 cm
11017.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Gorka Lívia (1925-2011): Tyúk és a tojás. Csurgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 32 cm
11018.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
33
Gorka Lívia (1925-2011): Figurális fali tál, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d:27 cm
11019.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Gorka Lívia (1925-2011): Türkiz-sárga madaras váza, festett mázas kerámia, jelzett, alján restaurált, m: 27 cm
11020.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Gorka Lívia (1925-2011): Sárga-fekete váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11021.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő lány, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11022.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Anna Margit (1913-1991): Álló hölgy. Mázas kerámia falikép, jelzett (AM), Iparművész Vállalat címkéjével, apró mázhibákkal, 22,5×11 cm
11023.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
39
Andróczi Alajos (1937-): Ádám és Éva. Kerámia falikép, hátoldalán jelzett, bal szélén egy apró hibával, 23,5x23,5x4cm.
11024.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Boch Fréres belga art deco mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan / Glazed art deco ceramic vase. marked. m: 24 cm
11025.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Ruth Faktorowicz (1937-) izraeli keramikus: Az Élet. Nagy méretű kerámia fali kép Jelzett. 13x90 cm Keretben / The Life. Large ceramic. Signed. In wood frame
11026.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF