Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az ó és uj testamtentomra mutató tábla, mellyben az ó és uj testamentomi irásokban meg-irt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal- is az ABC-nek rendi szerént fel-találtatnak. Irta nemzete javára .- -. Most pedig az ó testamentomi részét az auctornak tulajdon keze írásából, az uj testamentomit a másod izben ki-jött meg-jobbíttatott nyomtatásból, mind a két testamentomból kiszedegetett articulusoknak megbővítésekkel, számtalan sok hibáknak meg-jobbításokkal, és igen sok uj articulusoknak hozzá adásokkal, azon egy A-B-C-e rendibe szerkesztetve, a maga költségén kiadta Szerentsi nagy István. I-II. darab. Győr, 1788, Streibig József-ny., 12+ 586+14; 560+12+4+46+2 p. Az első kötet: korabeli kopott félbőr-kötésben, aranyozott címkével a gerincen, festett lapélekkel, gerincen sérülésekkel, az elülső szennylapon kis hiánnyal, az utolsó két lap kijár, a hátsó kötéstábla belsején a papír részben elvált, kissé dohos. Második kötet: korabeli aranyozott gerincű kopott félbőr-kötés, festett lapélekkel, a kötéstáblákon a papír részben elvált, a lapok alján folttal, ezen a részben pár lap sérült, kissé dohos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert