Kézdivásárhelyi Benkő Pál: A vadászat. Gyakorlati szakkönyv. A szerző által dedikált példány! Budapest, 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 467 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrálva. Horthy Miklósnak ajánlva. Fűzés egy helyen sérült