15134.
33. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Requinyi Géza: Borászati kémia. Második, javított kiadás. Bp., 1940, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.