Goldmünzen und Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 18

Amerikai Egyesült Államok 1997. 100$ Pt Amerikai sas (31,1050g/0.9995) T:1 / USA 1997. 100 Dollar Platinum American Eagle (31,1050g/0.9995) C:UNC Krause KM#286
30012.

Amerikai Egyesült Államok 1997. 100$ Pt "Amerikai sas" (31,1050g/0.9995) T:1 / USA 1997. 100 Dollar Platinum "American Eagle" (31,1050g/0.9995) C:UNC Krause KM#286

Rufpreis:
380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
Japán 1969. Osaka EXPO Világkiállítás 1970 3db klf emlékérem eredeti tokban, jelzett Au, jelzett Ag és Br érmek (Au 13,41g/0.750/27mm), (Ag 18,42g/0.925/34mm), (Br 15,9g/34mm) T:1- /  Japan 1969. Osaka EXPO World Exposition 1970 3pcs of diff commemorative medals in original case, hallmarked Au, hallmarked Ag and Br medals (Au 13,41g/0.750/27mm), (Ag 18,42g/0.925/34mm), (Br 15,9g/34mm) C:AU
30013.

Japán 1969. "Osaka EXPO Világkiállítás 1970" 3db klf emlékérem eredeti tokban, jelzett Au, jelzett Ag és Br érmek (Au 13,41g/0.750/27mm), (Ag 18,42g/0.925/34mm), (Br 15,9g/34mm) T:1- / Japan 1969. "Osaka EXPO World Exposition 1970" 3pcs of diff commemorative medals in original case, hallmarked Au, hallmarked Ag and Br medals (Au 13,41g/0.750/27mm), (Ag 18,42g/0.925/34mm), (Br 15,9g/34mm) C:AU

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35
Kína 1988. 100Y Au Panda lezárt fólia tasakban (31,1g/0.999) T:PP /  China 1988. 100 Yuan Au Panda in sealed vinyl packing (31,1g/0.999) C:PP Krause KM#187
30014.

Kína 1988. 100Y Au "Panda" lezárt fólia tasakban (31,1g/0.999) T:PP / China 1988. 100 Yuan Au "Panda" in sealed vinyl packing (31,1g/0.999) C:PP Krause KM#187

Rufpreis:
500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
Olasz Államok / Lombardia-Velence 1831M 1S Au I. Ferenc (11,3g/0.900) T:1- kis k. /  Italian States / Lombardy-Venetia 1831M 1 Sovrano Au Franz I (11,3g/0.900) C:AU small scratch Krause C#11.1
30015.

Olasz Államok / Lombardia-Velence 1831M 1S Au "I. Ferenc" (11,3g/0.900) T:1- kis k. / Italian States / Lombardy-Venetia 1831M 1 Sovrano Au "Franz I" (11,3g/0.900) C:AU small scratch Krause C#11.1

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
Olaszország 1923R 20L Au Fasiszta kormány 1. évfordulója jelzett Au keretben (a keret 0.750; az érme 0.900; Br.: 9,8g) T:1- /  Italy 1923R 20 Lire Au 1st Anniversary of Fascist Government in hallmarked Au frame (the frame 0.750; the coin 0.900; Br.: 9,8g) C:AU Krause KM#64
30016.

Olaszország 1923R 20L Au "Fasiszta kormány 1. évfordulója" jelzett Au keretben (a keret 0.750; az érme 0.900; Br.: 9,8g) T:1- / Italy 1923R 20 Lire Au "1st Anniversary of Fascist Government" in hallmarked Au frame (the frame 0.750; the coin 0.900; Br.: 9,8g) C:AU Krause KM#64

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Szlovénia 2004. Szlovénia csatlakozása az Európai Unióhoz jelzett Au/Ag emlékérem, a közepe arany, míg a külső része ezüst, tokban, tanúsítvánnyal (Au 7g/0.900; Ag 5,3g/0.925; 32mm) T:PP ujjlenyomat /  Slovenia 2004. Slovenia joins the European Union hallmarked Au/Ag commemorative coin, the center is gold and the rim is silver, in case with certificate (Au 7g/0.900; Ag 5,3g/0.925; 32mm) C:PP fingerprint
30017.

Szlovénia 2004. "Szlovénia csatlakozása az Európai Unióhoz" jelzett Au/Ag emlékérem, a közepe arany, míg a külső része ezüst, tokban, tanúsítvánnyal (Au 7g/0.900; Ag 5,3g/0.925; 32mm) T:PP ujjlenyomat / Slovenia 2004. "Slovenia joins the European Union" hallmarked Au/Ag commemorative coin, the center is gold and the rim is silver, in case with certificate (Au 7g/0.900; Ag 5,3g/0.925; 32mm) C:PP fingerprint

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF