Olaszország 1923R 20L Au "Fasiszta kormány 1. évfordulója" jelzett Au keretben (a keret 0.750; az érme 0.900; Br.: 9,8g) T:1- /
Italy 1923R 20 Lire Au "1st Anniversary of Fascist Government" in hallmarked Au frame (the frame 0.750; the coin 0.900; Br.: 9,8g) C:AU
Krause KM#64