15213.
31. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Babarczi Schwartzer Ottó (1853-1913): Psychiatriai jegyzetek. I. kötet. Unicus! Egyetlen kiadás. Bp., 1894, Hornyánszky Viktor, 6+II+290+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, de belül jó állapotban.