Weöres Sándor: Bóbita. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Hincz Gyula raj... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~12824/Weores-Sandor-Bobita-Bp-1955-Ifjusagi-Konyvkiado-Hincz-Gyula-rajzaival-Elso-kiadas-~II1943401
1943401
15334
31
Books: Tales
Beschreibung: Weöres Sándor: Bóbita. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Hincz Gyula rajzaival. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: tánczos_gábor