Bölényfia Hosszú Lándzsa: Hosszú Lándzsa emlékezései. Irvin S. Cobb aj... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~12824/Bolenyfia-Hosszu-Landzsa-Hosszu-Landzsa-emlekezesei-Irvin-S-Cobb-ajanlasaval-Bp-192~II1943387
1943387
15333
31
Books: Tales
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Bölényfia Hosszú Lándzsa: Hosszú Lándzsa emlékezései. Irvin S. Cobb ajánlásával. Bp., 1929, Aquincum. Félvászon kötés, fotómelléklettel, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor
Katalognummer: