1931 Magyar Sakkvilág. XVI. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 324 p.+2 t.+24 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.