1930 Magyar Sakkvilág. XV. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László.
Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VIII+288 p.+ 2 t. Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben.