Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 7

Kugler Géza [Kugler Henrik]: A legujabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Bp.,én., Rozsnyai Károly, (Márkus Samu-ny.), 521+16 (Rozsnyai Károly időszaki értesítője) p. Szövegközti rajzokkal, . Kiadó illusztrált félvászon-kötés, litografált borítóval, jó állapotban.
15195.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
22
Hagn Károly: Háboru és béke cukrász és mézeskalácsos művészete. Spelter Henrik Magyarország első aranykoszorús cukrászmesterének, a Budapesti Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének elnökének előszavával. A cukrászati díszítőművészet részt Lajos Ferenc festőművész írta. Bp. 1943, Lajos Ferenc Szépmíves Műhely kiadása,(Arany János Nyomdai Műintézet Rt.), 384+I-LXI+385-400 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kopott félvászon-kötés, jó állapotban.
15196.

Hagn Károly: Háboru és béke cukrász és mézeskalácsos művészete. Spelter Henrik Magyarország első aranykoszorús cukrászmesterének, a Budapesti Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének elnökének előszavával. A cukrászati díszítőművészet részt Lajos Ferenc festőművész írta. Bp. 1943, Lajos Ferenc "Szépmíves Műhely" kiadása,(Arany János Nyomdai Műintézet Rt.), 384+I-LXI+385-400 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kopott félvászon-kötés, jó állapotban.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Eredeti kunsági szakácskönyv. Összeállította: Simon Elemérné. Bp.,1917, Farkas Testvérek-ny., 128 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítótót bekötötték, a papírborító sérült, foltos, 68-69. oldal közé egy táviratot is bekötöttek. Első kiadás! Aukción még nem szerepelt!
15197.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
13
15198.

Rufpreis:
8 000 HUF
Pető Gyula: Ételkészítési ismeretek. I-III. kötet. A vendéglátóipari szakmunkásképző iskolák számára. (Két kötetben.) Bp.,1987-1988, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Az első kötetben szerző dedikációjával. Száraznévbélyegzővel.
15199.

Rufpreis:
6 000 HUF
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. Bp.,1930, Szerzői kiadás,(Otthon-ny.),363 p. Harmadik Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15200.

Rufpreis:
5 000 HUF
Hegyesi József: Előétkek (Asietten). Bp.,1892, Szerzői kiadás, (Newald Illés-ny.), 171+19 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Ruzitska Ármin-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15201.

Rufpreis:
5 000 HUF
30

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF