15197.
30. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
10 000 HUF
13
Eredeti kunsági szakácskönyv. Összeállította: Simon Elemérné. Bp.,1917, Farkas Testvérek-ny., 128 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítótót bekötötték, a papírborító sérült, foltos, 68-69. oldal közé egy táviratot is bekötöttek. Első kiadás! Aukción még nem szerepelt!