Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 46

Jósika Miklós Klára és Klári.Regény az Anjou-királyok korából.I.-II. Pesten, 1863, Hartleben Konrád Adolf, /Sommer Lipót ny., Bécs/. 1 lev, 194 l; 1 lev, 183 l. Korabeli félvászon kötésben, enyhén foltos lapokkal
15436.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Darvas József: Elindult Szeptemberben. Bp.,1940, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Első kiadás. A szerző által aláírt, dátumozva, (Sepsiszentgyörgy, 1942. VI. 12.)
15437.

Rufpreis:
3 000 HUF
15438.

Rufpreis:
3 000 HUF
15439.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szántó Tibor és barátai. Szántó Tibor beszélgetése Tóth Gyulával 1986. február 6-tól 24-ig. Radnótiné Gyarmati Fanninak dedikálva! Bp., 2001, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15440.

Rufpreis:
3 000 HUF
Beöthy Zsigmond összes költeményei. Pest, 1851, Emich Gusztáv, (Eisenfels és Emich-ny.), 255 p. Átkötött egészvászon-kötés, a címkép hiányzik, ajándékozási sorokkal. Első kiadás.
15441.

Rufpreis:
3 000 HUF
15442.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szentimrei Jenő: Mikroszkóp. Cluj/Kolozsvár, 1922, Lapkiadó és Nyomdai Műintézet Rt., 95 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott borítóval.
15443.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tarcsafalvi Albert (1856-1926): Székelyföldön. Versek. Harmadik kötet. Kolozsvár, 1912, Erdélyi Irodalmi Társaság, (Kolozsvár, Stief Jenő és Társa Kőnyomdai Intézete), 8+180 p. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
15444.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szabó László: Pocahontas. Indián rege nyolc énekben. Hungaricana Americana 4. Pittsburgh, [1955], Expert Printing. Kiadói papírkötés. A szerző, Szabó László, és a felesége Szabó Lászlóné által dedikált.
15445.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF