Porzellan

Zahl der Lose: 20

1888 Bedő András porcelánfestő tanonc Cubash mintás csésze és csészealj, apró lepattanással, kézzel festett, jelzett, 7,5 cm, d:14,5 cm
11141.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Goldscheider Wien táncoló akt, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanással, m: 27,5 cm /  Dancing nude, Goldscheider Wien porcelain, handpainted, hallmarked with minor sign of use, h: 27,5 cm
11142.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:39 cm.
11143.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Royal Dux koronás daru, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm / Royal Dux hoist with crown. Hand painted, good condition
11144.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Schaubach Kunst puttó figura nyuszival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm
11145.

Rufpreis:
5 000 HUF
Schaubach Kunst jégtáncos lány, kézzel festett, jelzett, apró foltokkal, m:19 cm, h:24 cm
11146.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1910 Jogot a népnek feliratú korai szakszervezeti bögre (2db), kézzel festett, jelzés nélkül, kopott aranyozás, m:9 cm (2×)
11147.

cca 1910 "Jogot a népnek" feliratú korai szakszervezeti bögre (2db), kézzel festett, jelzés nélkül, kopott aranyozás, m:9 cm (2×)

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Wallendorf ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm / Wallendorf girl, perfect condition
11148.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF