cca 1910 "Jogot a népnek" feliratú korai szakszervezeti bögre (2db), k... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/30/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~12615/cca-1910-Jogot-a-nepnek-feliratu-korai-szakszervezeti-bogre-2db-kezzel-festett-jelzes-ne~II1863270
1863270
11147
30
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: cca 1910 "Jogot a népnek" feliratú korai szakszervezeti bögre (2db), kézzel festett, jelzés nélkül, kopott aranyozás, m:9 cm (2×)
: vörös_iván