Szalóky Sándor (1921-1978): Kertek alatt. Akvarell, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/30/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~12172/Szaloky-Sandor-1921-1978-Kertek-alatt-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-33C39748-c~II1829130
1829130
10063
30
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Szalóky Sándor (1921-1978): Kertek alatt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×48 cm
: vörös_iván