Szabó Béla Leo (1887-?): Bogáncsok Zsolnay vázában. Olaj, vászon hibáv... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/30/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~12172/Szabo-Bela-Leo-1887-Bogancsok-Zsolnay-vazaban-Olaj-vaszon-hibaval-fa-keretben-64C39744~II1862218
1862218
10062
30
40000
Beschreibung: Szabó Béla Leo (1887-?): Bogáncsok Zsolnay vázában. Olaj, vászon hibával, fa keretben, 64×44 cm
: vörös_iván