1949 Filmművészeti évkönyv, XXX. évfolyam, szerk. Lajta Andor, reklámo... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/29/kategorien~Bucher/Bucher-Filmkunst~11767/1949-Filmmuveszeti-evkonyv-XXX-evfolyam-szerk-Lajta-Andor-reklamokkal-felvaszon-kote~II1732460
1732460
15210
29
Books: Film
Beschreibung: 1949 Filmművészeti évkönyv, XXX. évfolyam, szerk. Lajta Andor, reklámokkal, félvászon kötés, kopottas állapotban, 413p
: tánczos_gábor