15209. 29. Gelaufene Gross-Auktion Bücher: Filmkunst
3 000 HUF
0 HUF
1947 Filmművészeti évkönyv, XXVIII. évfolyam, szerk. Lajta Andor, reklámokkal, félvászon kötés, gerincnél részben levált, kopottas állapotban, 447p
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor