15189.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Ugo Foscolo (1778-1827): Jacopo Ortisz utolsó levelei. Bp., 1851, Eisenfels és Emich-ny., 150+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóban, foltos lapokkal.