15188.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Genthon István: A régi magyar festőművészet. Vác,1932, Pestvidéki Nyomda, 127+5 p.+48 t. (kétoldalas),102 képpel. Aranyozott kiadói bibliofil félpergamen-kötésben, a borítón kis folt, kis kopás, de ettől eltekintve jó állapotban.