15456.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Herczeg Ferenc emlékezései. II. kötet: A gótikus ház. Bp.,1940, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, névbejegyzéssel. A szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) által aláírt, dátumozva.