Duray Tibor (1912-1988): Kilátás a falura. Akvarell, papír. Jelzett. Ü... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/29/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~11790/Duray-Tibor-1912-1988-Kilatas-a-falura-Akvarell-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-20x30-c~II1768720
1768720
10019
29
28000
Beschreibung: Duray Tibor (1912-1988): Kilátás a falura. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 20x30 cm
: vörös_iván