Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 61

Carl Joseph Bauer (1895-1989): Kísértés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×21 cm
10000.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Carl Joseph Bauer (1895-1989): Falcher Strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×9,5 cm
10001.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Franz von Bayros: Der Toilettentisch. (München 1908), 16t. Erotikus grafikák. 300 példányban kiadott, kereskedemi forgalomba nem került, 16 nyomattal, korabeli, félbőr mappában, 24x18cm / Franz von Bayros: Der Toilettentisch. (Munich 1908), published in 300 copies, 16 erotic prints, in half leather folder, 24x18cm
10002.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek 1974 (Variácok egy témára). Kollázs, fa, hátoldalán jelzett, kiállításon, árverésen szerepelt (1998 Ráday galéria, Abigail galéria), üvegezett keretben, 27×48
10003.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Bér Dezső (1875-1924): Éjszakai razzia. Akvarell-tus, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 30×26 cm
10004.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Benyovszky István (1898-1969): Csikós. Színezett rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, üvegezett keretben, 38×53 cm
10005.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Berky János Tibor (1913-1982): Az ugodi római katolikus templom freskótervei, 2 db, vegyes technika, papír, jelzettek, felcsavarva, különböző méretben
10006.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Berky János Tibor (1913-1982): A homokbödögei római katolikus templom freskótervei, 4 db, vegyes technika, papír, jelzettek, felcsavarva, különböző méretben
10007.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Biczó András (1888-1957) karikatúrái 1940-41-ből. Jegyzetfüzet 27 rajzzal. Ceruza, papír. 13x17 cm
10008.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Blahos Rudolf (1917-1986): Hajnalodik, akvarell, papír, jelzett, 35×22 cm
10009.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
10010.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Borsos Miklós (1906-1990): Ikaros bukása (hommage a Bruegel), tus, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24,5×32 cm
10011.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF