1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): Győr II. ker-i győzelem. A szociáldemokraták szereplése a választásokon. Politikai karikatúra. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán kapcsolódó újságcikkekkel. 26x39 cm / 1922 Political graphic. Victory of the Social Democrats. Watercolor. 26x39 cm