1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): A vidéki behívottak. Politikai karikatúra. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán levélzárókkal. 36x9 cm / 1922 Political graphic. 36x9 cm