15140.
27. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Duby Károly: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1883, Mehner Vilmos, 974 p.+19 t. (színes litográfia). Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a 972-973. oldalnál kissé sérült kötéssel, hiányzó díszcímlappal, 973/974 oldal szakadt, hiányos, de egyébként jó állapotban.