Olvashatatlan jelzéssel: Konyhai jelenet (cca 1800). Olaj, vászon, res... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/27/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~10684/Olvashatatlan-jelzessel-Konyhai-jelenet-cca-1800-Olaj-vaszon-restauralt-62C39783-cm~II1545043
1545043
10123
27
190000
Rufpreis:
190 000 HUF 513,51 EUR , 558,82 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Konyhai jelenet (cca 1800). Olaj, vászon, restaurált, 62×83 cm
: tánczos_gábor