Jelzés nélkül: Thangka Buddha. Vegyes technika, vászon, üvegezett sérü... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/27/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~10684/Jelzes-nelkul-Thangka-Buddha-Vegyes-technika-vaszon-uvegezett-serult-keretben-58C39746-cm~II1515858
1515858
10124
27
60000
Beschreibung: Jelzés nélkül: Thangka Buddha. Vegyes technika, vászon, üvegezett sérült keretben, 58×46 cm
: tánczos_gábor