12650.
26. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Mikszáth Kálmán: Pipacsok a búzában. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1896, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Kifogástalan állapotban.