Boccaccio: Dekameron. 1-3. köt. Bp., é. n., Könyvkedvelők Kiadása. Kicsit kopott, díszes aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban. /
Vol. 1-3. Slightly worn out half leather binding, in good condition.