12411.
26. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Malonyai Dezső: Az akt. Művészekről és a művészetről az akt kapcsán. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, 189 p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, gerinccel, számos illusztrációval.