Porzellan

Zahl der Lose: 12

Zsolnay áttört díszbonbonier (Mályva-sorozatból), kézzel festett porcelánfajansz, plasztikus rátétekkel, jelzett (masszába nyomott Made in Austria Hungary illetve Zsolnay Pécs márkajelzés), formaszám: 3823, restaurált, m:18 cm, d:21 cm
11120.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Zsolnay díszváza, kézzel festett porcelánfajansz, egész testen áttört és domború virágmintás díszítéssel, jelzett (TJM cca 1890), apró tűzrepedésekkel, formaszám:3967, m:31 cm
11121.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Zsolnay historizáló váza, kézzel festett porcelánfajansz, keleties virágdekorral, jelzett (TJM masszába nyomva Zsolnay Pécs), fazonszám:483, restaurált, m:35,5 cm
11122.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
cca 1940 Zsolnay anya gyermekével, eozin mázas, jelzett (tervező: Sinkó András), hibátlan, m:18 cm, h:15 cm
11123.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Zsolnay Mária a kis Jézussal, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:28,5 cm
11124.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Zsolnay Napóleon, terv.: Török János, kézzel festett, jelzett (Török, ill. Zsolnay pecsét), hibátlan, m: 14,5 cm /  Zsolnay Napoelon figure, designed by János Török, handpainted, signed, flawless, h: 14,5 cm
11125.

Zsolnay Napóleon, terv.: Török János, kézzel festett, jelzett ("Török", ill. Zsolnay pecsét), hibátlan, m: 14,5 cm / Zsolnay Napoelon figure, designed by János Török, handpainted, signed, flawless, h: 14,5 cm

Rufpreis:
3 000 HUF
15
Herendi Rothschild mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:36 cm
11126.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
11127.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Royal Dux Bohemia őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm /  Royal Dux Bohemia deer, handpainted, signed, flawless, h: 12 cm
11128.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1880 Fischer Ignác Pest mokkás csésze és alj, kézzel festett, festék lepattanásokkal, jelzett
11129.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Rosenthal angyalhalak, fehér mázas, jelzett ( Fritz Heidenreich), hibátlan, m:36 cm, h:24 cm
11130.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Liszkai Kováts Zoltán (1898-1967): Akt kutyákkal (art deco). Mázas porcelán, jelzett (Liszkai), apró gyári hibákkal, m:24 cm
11131.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF