11122. 25. Gelaufene Gross-Auktion Porzellan
80 000 HUF
0 HUF
Zsolnay historizáló váza, kézzel festett porcelánfajansz, keleties virágdekorral, jelzett (TJM masszába nyomva Zsolnay Pécs), fazonszám:483, restaurált, m:35,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor